
Фільтр повітряний Volvo, Renault, 21348742
2 103,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: A2065WOSM
+380 (93) 635-50-08
Юрій- +380 (97) 669-04-69Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Volvo, Renault C, K DTI11-122HH-DXi13520 01.13- 21348742
| Length | 420.0 mm |
| Height | 420.0 mm |
| Outer diameter | 365.0 mm |
| Inner diameter | 210.0 mm |
| Inner diameter 2 | 80.0 mm |
| Inner diameter 3 | 80.0 mm |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault, Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WOSM |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 21348742 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | C-K |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| RENAULT | RENAULT |
| VOLVO | VOLVO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 103,10 ₴

