
Фільтр повітряний Scania 2343432
1 160,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: C1073WOSM
+380 (93) 635-50-08
Юрій- +380 (97) 669-04-69Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Scania S Euro6 2343432 SCANIA L, SCANIA P II, SCANIA R II, SCANIA G II, SCANIA S
| Länge | 519.5 mm |
| Höhe | 488.5,519.5 mm |
| Höhe 2 | 488.5 mm |
| Außendurchmesser | 246.0 mm |
| Innendurchmesser | 165.0 mm |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WOSM |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 2343432 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| SCANIA | SCANIA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160,30 ₴


