
Фільтр повітряний салону Volvo 84813190
145 ₴
- Готово до відправки
- Код: A1468WOSM
+380 (93) 635-50-08
Юрій- +380 (97) 669-04-69Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Volvo FH Euro6 84813190 VOLVO FH, VOLVO FH II, VOLVO FH III, VOLVO FH16, VOLVO FH16 II, VOLVO FH16 III
| Länge | 264.0 mm |
| Breite | 195.0 mm |
| Höhe | 20.0 mm |
VOLVO 84813190, VOLVO 84813190
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WOSM |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 84813190 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | FH16 |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| VOLVO | VOLVO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


